google-site-verification: google259c7d92a5538313.html

kompozisyonhikaye.com Hakkında

 kompozisyonhikaye.com, edebiyatın çeşitli dallarında en güzel örnekleri en özgün haliyle sunma hedefiyle yola çıkmış bir web sitesidir. Sitemiz, 14 Kasım 2021 tarihinde ilk içeriğini paylaşarak yayın hayatına başlamıştır. Bu web sitesinde kompozisyon, hikaye, şiir, deneme yazısı, makale örnekleri bulunmaktadır. Yine çeşitli konularla ilgili özlü sözler ve güzel sözler de sitemizde yer almaktadır.

kompozisyonhikaye.com içeriği, edebiyat düşkünü ve mesleğinde on beş yılı devirmiş bir Türkçe öğretmeni tarafından oluşturulmaktadır. Gayemiz, edebiyata gönül vermiş insanlara örnek metinler sunarak onların da benzer metinler veya içerikler üretmesidir.

En büyük hedefimiz ve olmazsa olmazımız, özgün ve farklı içerikler üretmektir. İnternet dünyası tam bir bilgi kütüphanesi olsa da ne yazık ki bazı konularla ilgili eksiklikler veya yanlışlar hala mevcuttur. Biz, bu eksikleri tamamlamak ve varsa hataları gidermek için çabalıyoruz.

Biz, yayın hayatımıza devam ederken, değerli ziyaretçilerimizden de destek bekliyoruz. Bize destek vermek isteyenlerin yapabileceği en iyi şey, içeriklerimizle ilgili yorumlarını paylaşmalarıdır. Elbette ki sadece olumlu eleştirileriniz değil, olumsuz eleştirileriniz de bizim için yol gösterici olacaktır. Bu nedenle düşüncelerinizi paylaşmaktan asla çekinmeyin. Teşekkürler...

Yorum